Bokse per dj aktiv

Numri i njoftimit: 42949 | Postuar në: 13.07.2016, 19:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 400 € i pa diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / DJ pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes 2 bokse american audio te amplifikuar 450 watt secili.
Nr 069 5340778

 Tiranë     Ndroq

Dërgo E-mail

 rimi