TAVOLINA QEFI

Numri i njoftimit: 4279 | Postuar në: 08.09.2013, 21:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 550 € i pa diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Tavolina dhe karrige

Lloji i njoftimit: Shitet


TAVOLIN HEKRI ME 6 KARRIKE HEKURI ..edhe modele te tj.......3 deri ne 5 komplete me 500..euro ndersa per me shum qmimi i dikutushem

 Shkodër

 ERRNEST