kufje iphon

Numri i njoftimit: 42766 | Postuar në: 05.07.2016, 21:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 590 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes kufje iphone te pa perdoura dhe jane ne gjendje të mirë

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Ajdin Kurti