Shitet Fiat Bravo viti 1997

Numri i njoftimit: 42572 | Postuar në: 20.06.2016, 08:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Fiat

Modeli: Bravo

Viti: 1997

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 20000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Hatchback

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.000 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


X

 Lushnjë     Lushnje

Dërgo E-mail

 Sirdi