Karroce per bebe

Numri i njoftimit: 42528 | Postuar në: 16.06.2016, 14:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 8.000 Lekë

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Pajisje për bebe / Karoca fëmijësh

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes karroce te perdorur per bebe.Shum pak e perdorur dhe ne gjendje teper te mire.

 Lezhë     Lezhë

Dërgo E-mail

 Erisa