SHITET PICERI LONDON 430m2

Numri i njoftimit: 42447 | Postuar në: 06.06.2016, 20:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 500 €

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


SHITET PICERI LONDON 430m2 Me HIPOTEKE TE REGULLT 3 KATE DHE 3000m2 TOKE PISHINE DHE LAVAZH

 Dibër     Peshkopi

 MIRVET