Xbox-360 Slim

Numri i njoftimit: 42444 | Postuar në: 06.06.2016, 18:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20.028 € i diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Lojëra Konsole / XBOX

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


me ngjyre te bardhe.Permban:1leve:2lojra me disk(kinekt sport,nhl13):pa cip:kinekt(kamera):4giga:kabllot parkatese.Keni dhe te instaluar fifa 16 dhe call of duty mordernwarfare.

 Tiranë     Qendra

 Stiljan