Dhoma plazhi me qira në Orikum Vlorë

Numri i njoftimit: 42431 | Postuar në: 12.06.2018, 16:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 15 € i diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Dhomat

Lloji i njoftimit: Shitet


Zona: Orikum/Vlorë
Rruga: Jul Cezari

Ofrojmë garsoniere për pushime në qytetin e Orikumit.
Dhomat janë të pajisura me ambient dhe enë gatimi.
Stil i veçantë arredimi.
Gril dhe ambient jashtë për BBQ.
Vend parkimi për makinën tuaj.
Çmimet e dhomave janë 15 Euro /nata.

Ju mirëpresim!
Artani
Cel. : +355694722769We offer rooms in Orikum/Vlora starting from 15 Euro/night. It comes fully-furnished rooms with a custom-designed furniture. Grill and outdoor space for BBQ. Parking place for your car.
Room prices are 15 Euro/night.

You are welcome!
Artani

Mob. : +355694722769

 Vlorë     Orikum

Dërgo E-mail

 Artan L.