Floke natyrale per extension

Numri i njoftimit: 42430 | Postuar në: 17.03.2017, 18:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Kujdes për flokë

Lloji i njoftimit: Shitet


Floket jane 40 cm te gjate,te drejte.Ngjyra natyrale geshtenje(te palyer).

Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e celularit ose ne email.

Cmimi eshte i diskutueshem !

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Erida