Shitet stabilizor tensioni 10KW

Numri i njoftimit: 42411 | Postuar në: 01.06.2016, 21:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 120 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet stabilizor tensioni me fuqi 10KW

 Tiranë     Brraka

Dërgo E-mail

 Benard