Shitet Vile ne Kombinat

Numri i njoftimit: 42402 | Postuar në: 01.06.2016, 18:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 125

Numri i kateve: 3

Ngrohja: Qendrore

Sipërfaqja e oborrit: 329

Çmimi: 200.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Oferte e Negociueshme - Vila ka ne perberje tre kate dy prej te cilave te banueshme, kati i trete papafingo. Dy katet e para perbehen 1 dhome ndejtje, 1 guzhine, 1 dhome gjumi dhe nje tualet. Dy katet e pare lidhen me shkalle te brendshme dhe shkalle te jashtme. Kati i trete eshte papafingo me dalje ne ballkonin verande pergjate gjithe pjeses ballore te viles. Pajisjet, mobilimi dhe arredimi eshte bere ne menyre te persosur. Vila eshte e re, punime cilesore dhe me sistem ngrohje me kaldaje. Ka shkalle te brendshme dhe shkalle nga jashte. Oborr i gjelberuar hijshem me nje kend per barbeque dhe parkim te brendshem. Zona eshte e qete, e urbanizuar dhe me nje infastrukture te re. Vila shitet megjithe paisjet dhe mobilimi dhe cmimi mund te negociohet. Per nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni!

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Astriti