Jepet me qera

Numri i njoftimit: 42394 | Postuar në: 24.07.2016, 19:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 50

Kati: 1

Ngrohja: Me rrymë

Çmimi: 4.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dhoma

Lloji i njoftimit: Me qira


Jepen me qera dhoma plaxhi ne orikum vlore brezi i pare me parking, me uje 24 ore, Gjenerator ne raste prerje dritash, shazllon,cader dhe nje tavolin me 4 karrike nga veranta buze deti
Per cdo informacion kontaktoni cl 0692107238

 Vlorë     Orikum

Dërgo E-mail

 Tatjana