FORMATOJ KOMPJUTER LAPTOP

Numri i njoftimit: 42363 | Postuar në: 30.05.2016, 15:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 9 €

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Riparime dhe servisime, Mirëmbajtje / Servise kompjuterash

Lloji i njoftimit: Shitet


Ju ngec shpesh kompjuteri shpesh apo nuk ju ndizet? Mos u shqetesoni!
Kjo gje mund te rregullohet thjesht dhe vetem me nje formatim.
Ofroj formatim kompjuteri me platformen windows 7, 8, 8.1 dhe 10 + office 2010, 2013 dhe 2016 te gjitha
me licence dhe falas. Gjithashtu dhe programet baze si dhe cdo program tjeter sipas deshires.
Te gjtha keto per vetem 900 Leke.
viber: +355692330457
email: kprofessioinal1@gmail.com
cel: 06923330457
SHERBIM-GARANCI-CILESI

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 cprofessional1