Ndriçuese

Numri i njoftimit: 42327 | Postuar në: 26.05.2016, 19:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3.500 Lekë

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


Ndriçuese tavanore tip spoti.
Marka philips, te pershtatshem per llampa ekonomike.
Spote rrethor , diametri - 18cm , 21cop
Spot ( forma hinge ),16x16cm , 10 cop

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Sokol