2 Bokse kollon JBL

Numri i njoftimit: 42313 | Postuar në: 25.05.2016, 19:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 600 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / DJ pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


shiten 2 bokse kollon nga 500 wat copa gjithsej 1000 wat +amplifikator + fisha 900 milek cmimi i diskutueshem.

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 soni