karroce/seggiolino Prenatal

Numri i njoftimit: 42285 | Postuar në: 23.05.2016, 13:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200 €

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Pajisje për bebe / Karoca fëmijësh

Lloji i njoftimit: Shitet


shiten karroce dhe seggiolino (karrike per ngrenie) te markes se njohur per produkte per femije "PRENATAL". te dy produktet jane ne gjendje shume te mire teknike, pa demtime fizike. shiten dhe te ndara sipas kerkeses se bleresit.
cmimi i diskutueshem.
ju lutem vetem telefonata e te interesuarve.

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 fagu