Samsung galaxy s5 LTE 4G i bardhe

Numri i njoftimit: 42273 | Postuar në: 21.05.2016, 20:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: Galaxy s5

Çmimi: 220 € i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Telefoni eshte ne gjendje te mire 8/10
16 gb 2g ram

 Pogradec     Pogradec

Dërgo E-mail

 Gazment