Fustan I dasmës

Numri i njoftimit: 42232 | Postuar në: 19.05.2016, 15:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Veshje e dasme

Madhësi: 40

Ngjyra: e bardhë

Çmimi: 9.500 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Dasma ishte e ndryshme, ajo do të marrë për foto. Fustan krejt të ri. Madhësia mund të rregullohen nga 38 në 42.( Evropian razmeri) rregullimit korse mbrapa:bust 97 cm + \ -5 cm, bel 79cm +/- 5 cm në të gjitha pyetjet shkruajnë në Facebook:https://m.facebook.com/c/WvRd3SOp/BXPcTS, ose What's up (+79654730739) apo viber. Thirrjet mund të përgjigjem për fat të keq të rralla, kështu që është e mirë për të shkruar.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Yulia