Shitet apartament 2+1,

Numri i njoftimit: 42199 | Postuar në: 16.05.2016, 18:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 114

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 2

Çmimi: 47.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


kuzhinë me K/bufe, 2 dhoma, 1 banjo, me instalime per ngrohje me gaz . Me kondrabufe te paisur me te gjitha paisjet dhe ne gjendje shum te mire. ,Me instalime per ngrohje me gaz.

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Kastriot