Shes fustan mbremjeje super elegant dhe i bukur

Numri i njoftimit: 42157 | Postuar në: 11.05.2016, 14:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: L

Ngjyra: Të tjera

Çmimi: 12.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes fustan mbremjeje super elegant anglez i ri
masa 14 ose L

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Andi