OKAZION Shitet vile 4 kate ne plazhin Qerret,Kavaje

Numri i njoftimit: 42148 | Postuar në: 27.04.2018, 13:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 9

Sipërfaqja: 640

Numri i kateve: 4

Ngrohja: Te tjera

Sipërfaqja e oborrit: 500

Çmimi: 285.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet ndertese 4 kate e kompletuar ne Qerret,Kavaje . Eshte e pajisur me dokumenta hipotekore. Ka siperfaqe ndertimi 640m dhe trualli 500m. Mund te sherbeje per biznes ose ambjent pushimi. Ndodhet 250m larg nga deti ne nje zone Elitare (ata qe e njohin zonen ja dine vleren). Cmimi Eshte super okazion dhe shitet per arsye urgjente. Cmimi 285000 euro i negociushem.

 Kavajë     Kavajë

Dërgo E-mail

 Klajdi Çobo