Shitet / Jepet ne perdorim CALL CENTER ne BLLOK

Numri i njoftimit: 42044 | Postuar në: 03.05.2016, 11:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 7.000 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet / Jepet ne perdorim CALL CENTER ne BLLOK tek njesia bashkiake nr 5. Biznes I ngritur prej me shume se nje Vit dhe ne gjendje funksionale.
Te disponueshme 16 postazione ne nje siperfaqe prej 140 m2 . Ambienti perbehet nga Sala operative nje recepsion, nje salle pushimi, nje trajnimi, nje zyre administrate dhe 2 Tualete. Ambienti I punes eshte I kondicionuar .
Perfshihet
-PC 12 cope
-Monitor 17 inch 12 cope
-Postazione ( arredimi )
-Karrige
-Programet kompiuterike qe mundesojne funksionalitetin e punes
-Klientet me kontrate te rregullt (telefoni, energji )
-Pajisje zyre

Cmimi 7000 Euro.
Per me shume detaje kontaktoni ne Numrin 0672007102.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 tedi