SHES KETE MJET SE NUK PERDORET

Numri i njoftimit: 42 | Postuar në: 26.07.2012, 12:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Audi

Modeli: A3

Viti: 2000

Karburanti:: Naftë

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


MJETI ESHTE SHUME I MBAJTUR DHE I PERDORUR PAK

 Lushnjë

 YLLI ZIU