SHITET SHTEPI ME CMIMIN E ARSYESHEM

Numri i njoftimit: 4146 | Postuar në: 01.09.2013, 15:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 75.000 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shtepi 464 m/2 banimi tre kate shitet per arsye emigrimi SHTEPIA PERBEHET NGA GARAZH ,KANTINE DHE NJE GARSONIERE KATI I PARE KATI I DYTE 4 DHOMA + BANJE PO KESHTU SI KATI I DYTE DHE KATI I TRETE ME VERANDA ANE E MBANE SHTEPISE ME RRETH 30 m oborr dhe rreth 60 m bace prapa shtepise .nr tel 0693190509
shtepia e AVNI PURA. adresa lgj-5 prapa lokal ylberit ne koder me pamje te mrekullueshme te qytetit dhe liqenit.

 Pogradec

Dërgo E-mail

 AVNI PURA