JEPET ME QIRA

Numri i njoftimit: 4129 | Postuar në: 29.08.2013, 19:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 12.000 Lekë

Kategoria Dyqane, Tregti / Farmaci, Farmaci bujqësore

Lloji i njoftimit: Shitet


Jepet me qira per ambjent dyqan ,klubi,FARMACIE,zyre etj.dyqani me siperf.36m2 kati i pare me shkallka betoni,me nje oborr perpara me sip. rreth 40m2, si dhe me nje shesh te madh perpara ne rruge.Ambienti ka uje e drita te vazhdushme,tualete,pjesa perpara eshte xham dhe me qepene.N.Q.S.dikush kerkon siperfaqe me te madhe,eshte mundesia e zgjerimit dhe njeher me shume(pra te shtohet dhe36m2) sepse disponoj tjeter dyqan njgjitur me te (vetem nje mur ndares eshte ne mes)i cili eshte i paisur dhe ai me sistem elektrik dhe hidraulik te vecante.Dyqani eshte ne rr.J.MISJA ne pallat te ri nente (9)katesh ndertuar ne 2006,me hipoteke.Cmimi:12.000leke(te reja)ne muaj
tel:0686520486,067 41 11 059 068 212 58 98. Ju faleminderit.

 Tiranë

 XH.CERONI