Shtepi me qera

Numri i njoftimit: 4127 | Postuar në: 29.08.2013, 14:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartament me qera. 1+1, i mobiluar, me te gjitha kushtet, uje drita 24 ore. 15 minuta nga qendra tiranes.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Tim