shitet truall per ndertim

Numri i njoftimit: 4120 | Postuar në: 28.08.2013, 13:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet truall 2250 m
adresa; ruga korce-maliq kilometri i pare perball PRINC PARKUT trualli ndodhet anes rugrs i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti ose shtepi banimi

 Korçë

 ARJAN BAJLOZI