rikonstruksione apartamente dhe ndertim vilash

Numri i njoftimit: 411 | Postuar në: 28.09.2012, 18:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Ndërtimi, Rinovim / Ndërtim të objekteve / shtëpive

Lloji i njoftimit: Shitet


vizion i ri per shtepine tuaj
JU VIME ME AFER ME SHERBIMET TONA, KENAQSIA JUAJ, VLERA PER NE

KONCEPTI INXHINIERIK E ARKITEKTUROR SHOQEROJNE PUNIMET NE APARTAMENTIN TUAJ

ARKITEKTURE MODERNE

ARREDIME TE BRENDSHME

ZGJIDHJE PER APARTAMENTIN TUUAJ

SHERBIME NE NDERTIM E ZBATIM PUNIMESH TE NDRYSHME

RIKONSTRUKSIONE APARTAMENTESH

SHTESA PUNIMESH PERVECSE ATYRE QE KENI

EKSPERTIZE PUNIMESH TE KRYERA

PUNIME DHE ADAPTIME ME MATERIALET E FUNDIT NE TREG

INFORMACIONE PER TEKNOLOGJINE E RE NE FUSHEN E NDERTIMIT

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Ermal Dervishi