C 220 cdi --02

Numri i njoftimit: 41003 | Postuar në: 01.05.2016, 11:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: 220

Viti: 2002

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 20000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Limuzinë

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 3.600 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina eshte ne gjendje shum te mire
Me taksa dhe sigutacjon te paguar
Motorr 220 cdi kambjo me 6 marrsha
Karikator me cd komanda ntimon
Pilot automat etj
Mundesi ndrrimi
Tel.wiber.watsap 0699324799

 Kavajë     Rrogozhinë

Dërgo E-mail

 florisaraci