Opel vektra nafte --01

Numri i njoftimit: 41002 | Postuar në: 01.05.2016, 11:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Opel

Viti: 2001

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 10000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Portobagazh

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.900 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina eshte ne gjendje shum te mire
Me taksa dhe siguracjon te paguar
Cmimi 1900€ i diskutushem
Mundesi ndŕrimi
Tel.wiber.watsap 0699324799

 Kavajë     Rrogozhinë

Dërgo E-mail

 florisaraci