Audi a4 1.9 nafte --02

Numri i njoftimit: 40990 | Postuar në: 30.04.2016, 17:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Audi

Modeli: A4

Viti: 2002

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 20000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Limuzinë

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 3.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina eshte ne gjendje shum te mire
Me taksa dhe siguracjon te paguar deri ne fund te vitit
Motorr 1.9 nafte shum ekonomik
Mundesi ndrrimi me makin tjeter
Cmimi 3500€ i diskutushem
Tel.wiber.watsap 0699324799

 Kavajë     Rrogozhinë

Dërgo E-mail

 florisaraci