okazion shitet shtepia

Numri i njoftimit: 40955 | Postuar në: 28.04.2016, 15:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 7

Sipërfaqja: 270

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Te tjera

Sipërfaqja e oborrit: 340

Çmimi: 200.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


shtepija eshte e perber kati i pare 120 m2 ka 3 dhoma gjumi dh gatimi koridor te madh banjo para banjo kati 2 150 m2 ka 3 dhoma gjumi 2 banjo holl dh gatimi koridor ballkone prespektiv dhe 2 kate te tjera. ndodhet ne elbasan ne hyrje te qytetit shtepia posedon certefikat pronesije eshte ndertuar ne vitin 2007.

 Elbasan     Elbasan

Dërgo E-mail

 demir