Shitet ambjent tregtar

Numri i njoftimit: 40950 | Postuar në: 28.04.2016, 14:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 90

Kati: 0

Ngrohja: Nuk ka

Çmimi: 90.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Ambjenti ndodhet ne katin e pare te pallatit,ka dy hapesira dhe sip e gjithe ambientit eshte 90m2. Ambjenti eshte me dokumenta te rregullta.Ne te dyja anet bie dielli.

 Dibër     Peshkopi

Dërgo E-mail

 Deni