okazjo meduet nje makin me e madhe per familjen

Numri i njoftimit: 40945 | Postuar në: 28.04.2016, 11:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Golf

Viti: 1998

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 25000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.300 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Golf41.4 arxhon shum pak ne gjedje te mir motorike

 Kavajë     Kavajë

Dërgo E-mail

 miri