Shitet karroce Chicco

Numri i njoftimit: 40928 | Postuar në: 26.04.2016, 17:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 11.000 Lekë

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Pajisje për bebe / Karoca fëmijësh

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet karroce Chicco ne gjendje super te mbajtur. E lehte ne perdorim dhe ne transport. Perdoret ne dy variante ulur dhe shtrire, me mbrojtese ( mushama )shiu.

 Tiranë     Ish Fusha e Aviacionit

Dërgo E-mail

 Alban