Kerkoj Mekanik

Numri i njoftimit: 40927 | Postuar në: 26.04.2016, 16:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 40.000 €

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Riparime dhe servisime, Mirëmbajtje / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Kerkohet mekanike me eksperience pune. per me shume me kontaktoni ne ealimehmeti@gmail.com ose 0699415181

 Tiranë     Kashar

Dërgo E-mail

 Ervin