Nisan

Numri i njoftimit: 40902 | Postuar në: 28.04.2016, 18:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Nissan

Modeli: Tjetër model

Viti: 1988

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 0

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Foristradë - SUV

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes Nisan me karroceri dhe me letra deri ne nentor 2016.mjet pune

 Kavajë     Gosë

Dërgo E-mail

 erjon