Plastika suzuki burgman 400cc

Numri i njoftimit: 40884 | Postuar në: 24.04.2016, 00:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Suzuki

Lloji: Skuter

Viti: 2001

Modeli: Burgman

Kilometra:: 0

Çmimi: 150 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Motorë mbi 50 cc

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Feneri para +feneri mbrapa dhe tgjith pjeset e tjera .. ngjyra vishnje e hapur

 Durrës     Shijak

Dërgo E-mail

 Jurgen