Okazion shitet c200 kompressor

Numri i njoftimit: 40856 | Postuar në: 22.04.2016, 12:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: 200

Viti: 1997

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 170000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Limuzinë

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.800 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Okazion shitet c200 kompressor. per arsye emigrimi makina esht ne gjendje shum te mire e pranushme cdo lloj prove goma te reja te gjitha sherbimet e kryera...

 Dibër     Peshkopi

Dërgo E-mail

 Indrit