Shitet apartamet te ish "Ekspozita Shqiperia Sot" 154 m2

Numri i njoftimit: 4077 | Postuar në: 21.08.2013, 23:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.200 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet nje apartament ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, te ish "Ekspozita Shqiperia Sot". Kompleksi "Matriks", 154 m2. apartamenti permban 1 sallon, 3 dhoma, 2 banjo. Cmimi 1200euro m2. Pamja e zgjedhur. Ju lutem te telefononi ne nr e cel 0672965732

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Glenda