Shes kepuce per femije, Nr. 28

Numri i njoftimit: 40738 | Postuar në: 14.04.2016, 23:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 16 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes kepuce per femije, numri 28.
Te paperdorura asnjehere, te blera ne Greqi, te bukura dhe shume te forta - lekure origjinale. Ngjyra Blu me nje shirit te bardhe. Cmimi 2000 leke.

Te bukura si per djem ashtu edhe per vajza.Kontaktoni ne numrin e telefonit: 068 5405947

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Dritan