Libri "TELEVIZORI PLAZMA,LCD,LED. DIFEKTET DHE RIPARIMET"

Numri i njoftimit: 407 | Postuar në: 28.09.2012, 10:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.500 Lekë

Kategoria Libra dhe Literaturë / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


ESHTE I VETMI BOTIM I KETIJ LLOJI NE VENDIN TONE. KA 9 KAPITUJ ME 267 FAQE KU TRAJTON PJESET PERBERESE TE TELEVIZORIT,FUNKSIONIMIN , DIFEKTET DHE ELEMINIMIN E TYRE.
Cel 0692213424

 Tiranë

Dërgo E-mail

 ndricim Cuadari