Shitet Dyqan perball Kastratit te Unaza e Re kompleksi Ales

Numri i njoftimit: 40572 | Postuar në: 19.05.2016, 10:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 142

Kati: 0

Ngrohja: Nuk ka

Çmimi: 450.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet dyqan 141.5 meter2, cmimi per meter katror 3200 euro i pershtatshem per cfardolloj aktiviteti.Dyqani ndodhet buze rruge dhe ka nje pozicion teper te favorshem. I perfunduar ne proces hipotekimi Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 my home