Shitet 2+1 perball Kastratit te Unaza e Re kompleksi Ales

Numri i njoftimit: 40569 | Postuar në: 16.04.2016, 09:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 120

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 4

Çmimi: 78.500 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament 2+1 ne Unazen e Re, perballe me karburant Kastratin, kompleksi Ales. Apartamentit eshte i perfunduar ne proces hipotekimi. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te banimit dhe ka nje ndricim mjafte te mire. Siperfaqja 120.9m2. Cmimi 650 Euro/m2. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 my home