Mercedes clk kompresor 1999

Numri i njoftimit: 40546 | Postuar në: 07.04.2016, 21:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: CLK 200

Viti: 1990

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 170000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Kupe / Sportive

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


CLK 200 kompresor 1999
Benzin + gaz
141kw..192 kuaj fuqi
Kambio manuale 5 marshe
Komplet mershin i zi ne gjendje shum te mir..
Karroceria ka nevoj x disa nderhyrje te vogla ..me letra gjer ne gusht 2016 ..ne shqiperi ka hyr ne 2013 me 142000klm sot ka 178900 KLM..mjeti me shum ka
ndenjur ne garazht spese nuk kam qen ne shqiperi...

Nr 0698776617..

 Kavajë     Kavajë

 Mercedens clk