Ndricues shume-ngjyresh me koke levizese per Clube, Diskotek

Numri i njoftimit: 40512 | Postuar në: 26.05.2016, 11:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 450 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / DJ pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


Ndriçues me kokë lëvizëse ( 19 drita me fuqi 15 W) te pershtatshme per clube, skena, ambiente nate me muzike etj. Programohet sipas muzikes.
Model BMS-8826.
12 cope te disponueshme.
Me poshte jane vendosur te dhenat teknike.
Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e celularit.

Product Description
19*15W LED Big-Eye Beam Moving Head Light
Model: BMS-8826
Voltage: 100-240V, 50/60Hz
Power: 400W
Lamp: 19*15W Osram 4in1 LEDs
Control mode: DMX512, Master-slave, Auto-run, Sound
Dimmer: 0-100%
DMX channel: 17/52CH
Pan: 540°
Tilt: 270°
Protection: IP20
Packing size: 390*310*450mm
N.W: 8kg
G.W: 10kg

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Studio Kryemadhi Ligjore & Real Estate