Shitet apartament ne Rrugen Ali Demi

Numri i njoftimit: 40477 | Postuar në: 16.04.2016, 09:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 106

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 3

Çmimi: 79.500 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartamenti ne rrugen Ali Demi, 200m nga sheshi Cameria. Apatamenti ndodhet ne katin e trete te banimit me orientim nga perendimi, nga Tirana. Siperfaqja 106.13m2. Objeti eshte ne ndertim dhe perfundon ne muajin Qershor. Cmimi 750Euro/m2. Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni.

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 my home