Oferte, Shitet apatament 2+1, Rruga Teodor Keko ( Unaza e Re

Numri i njoftimit: 40475 | Postuar në: 19.05.2016, 10:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 106

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 3

Çmimi: 60.600 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament me strukture 2+1 me siperfaqe 106.4m2.
Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, 2 tualete nga te cilat njera eshte me aspirim natyral. Apartamenti ndodhe ne katin e trete te banimit me pamje nga perndimin dhe me ndricim te bollshem. Objekti eshte i pajisur me hipoteke.
Per informacion te metejeshem ju letemi te na kontaktoni

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 my home