Shitet apartament 1+1 ne Unazen e Re, afer Alpha Bank

Numri i njoftimit: 40467 | Postuar në: 19.05.2016, 10:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 67

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 5

Çmimi: 32.500 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament 1+1 ne Unazen e Re, afer Alpha Bank. Siperfaqja 67.3 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te banimit me orientim nga jug-perendimi. Objekti eshte shume prane perfundimit dhe dorezohet ne muajin Prill. Cmimi 480Euro/m2 i diskuteshem. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 my home