Shitet apartament 2+1 ne Unazen e Re

Numri i njoftimit: 40465 | Postuar në: 19.05.2016, 10:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 128

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 7

Çmimi: 63.900 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament 2+1 ne Unazen e Re, perballe me karburant Kastratin, 100m nga rruga kryesore. Apartamentit eshte i perfunduar me hipoteke. Apartamenti ndodhet ne katine shtate te banimit me orientim nga perendimi dhe ka nje ndricim mjafte te mire. Siperfaqja 127.8m2. Apartameti eshte i pershtateshem dhe per tu ndare ne dy 1+1. Cmimi 500Euro/m2. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 my home